iş yemeği mekanları
İş Yemeği Mekanları 
İş ve kurumsal yemeklerin aranan mekânı olarak, şirketlerin iş yemeklerine verdiği önemi ve beklentilerini uzun yıllardır deneyimliyoruz. İş yemeklerinin birçok sebebi olabilir. İç iletişim toplantıları, iftar yemekleri, terfi ve emeklilik yemekleri, lansmanlar ve basın buluşmalarında bizi seçen konuklarımızın bizi seçerken dikkat ettiği noktaları sizin için listeledik. Etiler’in en lezzetli duraklarından biri olarak, bugüne dek hizmet verdiğimiz müşterilerimizden öğrendiklerimizi kısa bir ‘biz sizi böyle ağırlarız’ manifestosuna dönüştürdük.
- Her türlü ulaşımın kolay olduğu, iş merkezlerine yakın çok iyi bir lokasyona sahibiz. Etiler’in göbeğinde, iş yaşamının kalbinde ve yolunuzun üzerindeyiz. Vale servisimizi de devreye alarak, kurumsal etkinliklerinize birer konuk gibi gelebilmenizi sağlarız.
- Et, döner, kebap ana çeşitlerimizle hazırlayacağımız menü seçeneklerini, doyurucu lezzetçilerimizle ve mezelerimizle zenginleştirir, masanızı kelimenin tam anlamıyla donatırız.
- Dilerseniz tabaklarınızı, her lezzeti deneyimleyeceğiniz gurme kolajlar haline getirir, yöresel lezzetleri sizin için bir damak şova dönüştürürüz.
- Biz et, döner, pide, kebap dendiğinde akla ilk gelen markalardan biriyiz ama vejetaryen ve vegan beslenme tarzını seçmiş konuklarımızı da Venge’de yemek zevkinden mahrum etmeyiz.
- Öğle yemeklerini Venge Kebap’ta yemeğe alışık olan iş insanı konuklarımız, seçtiğimiz malzemeden, pişirme biçimlerimize dek her detayda özenli ve kaliteli olduğumuzu bilir.
- Kurumsal etkinliğiniz için planladığınız markalama (branding) malzemelerini yemek öncesinde istekleriniz doğrultusunda mükemmelen hazır ederiz. Markamızı markanızın yanında bir adım geriye alır, size onurla eşlik ederiz.
- Venge Kebap’ta yemeklere, sohbetin önünü kesmeyen ama lezzet katan melodiler eşlik eder. Kurumsal yemeklerin müzik seçimleri, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda bu tonda değişebilir.
- Karşılama deski, konuşma alanı operasyonel ihtiyaçlarınız için sizinle çalışır, kurumsal yemek organizasyonlarında deneyimli ekimizle size tüm süreçte kesintisiz hizmet sağlarız.
- Venge Kebap’ın konuklarını yeniden ve daima yeniden ağırlama tutkusunu her buluşmamızda hissedersiniz. Mükemmel servis, beklentiyi aşan kalite ve sağlıklı iletişimle…
- Tatlı ve meyve seçenekleriyle sonlanan yemeklerimizin sohbetlerin en lezzetli anlarında sizi zamanla sınırlamayan çay kahve ikramlarımızla uğurlamaya hazırlanırız.
Kurumsal yemekler, etkinlikler ile ilgili kurumun ihtiyaçlarına yanıt vermek konusunda uzmanlaştık. Yılların deneyimini, yüzyılların lezzetleriyle harmanlıyor ve yaptığı her işe kalite katan kurumsal müşteri portföyümüze sunuyoruz.
Venge Kebap’ta yiyeceğiniz yemek tek kişilik de olsa, 100 kişilik de olsa sizin için daima hazırız. Lezzetimizin, servisimizin, müşteri odaklı iletişimin en kurumsal haliyle…